JAKIM APARATEM ROBISZ ZDJĘCIA?
Obecnie używam lustrzanki Canon 6D i obiektywu 50mm/1.4, zamiennie z obiektywem 28mm/1.8 i obiektywem 85mm/1.8.

JAKIE OŚWIETLENIE STOSUJESZ?
Wszystkie zdjęcia robię w świetle zastanym, czyli naturalnym. W zależności od pory dnia przenoszę się z miejsca na miejsce z całym sprzętem w poszukiwaniu najlepszego światła.

W JAKI SPOSÓB OBRABIASZ SWOJE ZDJĘCIA?
Do obróbki zdjęć używam Adobe Lightroom i Photoshop.

GDZIE ZNAJDUJESZ REKWIZYTY DO ZDJĘĆ?
Bardzo dużo naczyń kupuję w TK Maxx (TJ Maxx), który uważam za bezkonkurencyjny. Będąc wielką miłośniczką ceramiki japońskiej zamawiam ją w sklepie internetowym Nagomi, ale też od czasu do czasu sprowadzam ceramikę prosto z galerii w Japonii. Lubię też poszukiwania na targach staroci, gdzie można odnaleźć prawdziwe cuda. Szczególnie z utęsknieniem czekam na Jarmark Dominikański.

CZY WYKORZYSTUJESZ TYLKO ORGANICZNE PRODUKTY?
Większość zakupów robię na Gdańskim Bazarze Natury. Można tam kupić zdrowe produkty prosto od producentów. Warzywa korzeniowe, moja ulubiona marchewka, duży wybór sałat, ziół i kwiatów jadalnych, no i rzodkiewka. Mięso od zwierząt z domowej hodowli, sery kozie, nabiał z najlepszej w Polsce mleczarni. Tak, to jest naturalne, zdrowe, lokalne, sezonowe i świeże. Uff. Ale kupuję też trochę wysokiej jakości produkty z zagranicy w supermarkecie lub w delikatesach. Polskie sery farmerskie w Ser Lanselocie w Sopocie.

NA JAKIEJ PLATFORMIE ZOSTAŁ STWORZONY BLOG?
Blog jest oparty na technologii WordPress. Zaprojektowany został przez bardzo utalentowaną Gienia Malenia oraz napisana przez Mateusza Okła.

Ten post dostępny jest także w języku: angielski

 • my healthy aperture gallery

  przepisy kulinarne

  Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

  mytastepol.com

  my foodgawker gallery

 • Bądź na bieżąco

  Polub funpage